Skip to main content

Administration Center

Superintendent

  1. Gary DeLacy

    Superintendent

    Admin Superintendent

  2. Lori Kness

    Administrative Assistant to Superintendent

    Admin Superintendent

 

Student Services

  1. Trista Bratcher

    Curriculum/Student Services Administrative Assistant

    Page Student Services

  2. Krista Cagley

    Curriculum/Student Services Administrative Assistant

    Page Student Services

  3. Julie Matzen

    Student Enrollment Administrative Assistant

    Page Student Services

  4. Sheena Sullivan

    Medicaid Billing Coordinator

    Page Student Services

  5. Rhea Wright

    Director of Student Services

    Page Student Services

 

District Business Services

  1. Kim Dornbush

    Business Services Accounts Payable Supervisor

    Admin District Business Services

  2. Tammy Kirk

    Payroll/Insurance Clerk

    Admin District Business Services

  3. Cindy McAleer

    Chief Financial Officer

    Admin District Business Services

  4. Stacy Strait

    Payroll/Insurance Supervisor

    Admin District Business Services

  5. Hayley Wombacher

    Business Services Administrative Assistant

    Admin District Business Services

 

Curriculum

  1. Trista Bratcher

    Curriculum/Student Services Administrative Assistant

    Admin Curriculum

  2. Krista Cagley

    Curriculum/Student Services Administrative Assistant

    Admin Curriculum

  3. Wes Golden

    Director of Learning & Collaboration

    Admin Curriculum

  4. Sheena Sullivan

    Medicaid Billing Coordinator

    Admin Curriculum

 

Human Resources

  1. Krista Cagley

    Human Resources Administrative Assistant

    Admin Human Resources

  2. Wes Golden

    Director of Learning and Collaboration

    Admin Human Resources

  3. Theresa Williams

    Human Resources Administrative Assistant

    Admin Human Resources

  4. Rhea Wright

    Director of Student Services

    Admin Human Resources


 

Technology

  1. Kurt Flathers

    Computer Support Specialist

    Technology

  2. Brad Hancock

    Network Systems Engineer I

    Technology

  3. Tony Hunter

    Network Systems Engineer II

    Technology

  4. Russell Kuberski

    Computer Support Specialist

    Technology

  5. Julie Stoller

    Computer Support Specialist

    Technology

  6. Kelly Wright

    Information Technology Director

    Technology